به گزارش “بازی انفجار”، به نقل از مارکا، هرچند رئال فصل گذشته نتایج خوبی کسب نکرد و در فصل جاری هم شروع خوبی نداشته و بسیاری معتقدند سیاست این باشگاه در نقل و انتقالات که بیشتر جذب بازیکنان آینده‌دار است جواب نداده اما سران این باشگاه روی این سیاست اصرار دارند.

 

 

01436299-1

 

 

ادواردو کاماوینگا جدیدترین ستاره جوانی است که از سوی رئالی‌ها مورد توجه قرار گرفته است. هافبک 16 ساله آنگولایی، فصل گذشته در 16سالگی توانست به ترکیب رن راه یابد و از فصل جاری نیز در ترکیب ثابت این باشگاه به میدان می‌رود؛ به طوری‌که با درخشش در مقابل پی اس جی به عنوان بهترین بازیکن ماه آگوست لوشامپیونا برگزیده شد. او در برتری 2-1 رن بر پی اس جی پاس گل دوم تیمش را داد و با قدرت‌بدنی بالای خود در طول بازی بارها از ستاره‌های پاریسی توپ‌گیری کرد.

 

 

01436300-1

 

 

توان فیزیکی و هوش بالای او در زمین، استعدادیاب‌های رئال را شیفته کرده است و آنها به دقت بازی‌های او را زیر نظر دارند. کاماوینگا دسامبر 2018 اولین قرارداد حرفه‌ای خود با رن را امضا کرد و تا 2022 با این باشگاه قرارداد دارد.

رئال ستاره‌های جوان لیگ‌های مختلف را در رادار خود دارد ولی فعلا نفر شماره یک فهرست استعدادیاب‌های این باشگاه، ادوارودو کاماوینگا است.