به گزارش “بازی انفجار”، پس از یک شروع نه چندان قابل قبول از سوی رئال در فصل جاری، حالا گفته می شود که عملکرد زیدان مورد تردید سران باشگاه قرار گرفته است و در صورت ادامه این روند، احتمال اخراج او نیز وجود دارد. رئال از 4 بازی اول لالیگا دو برد و دو تساوی کسب کرده ودر اولین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان نیز برابر پی اس جی متحمل شکست سنگین 3-0 شد. همین شکست باعث شد تا انتقادات از زیدان به اوج خود برسد و شایعاتی مبنی بر بازگشت مورینیو به گوش می رسد.

رئال فرداشب در سانچس پیسخوان باید برابر تیم قدرتمند و صدرنشین سویا قرار بگیرد و یک شکست دیگر قطعا انتقادات از زیدان را بیشتر نیز خواهد کرد.

 

 

01436307

 

 

سرمربی فرانسوی در نشست خبری این بازی گفت:« در یک زمین دشوار و برابر تیمی قدرتمند باید به میدان برویم. آنها این هفته ها خوب بازی می کنند و برای ما چالش خوبی خواهد بود. آماده مصاف با سویا هستیم.»

 

توان برای ادامه کار در رئال:« قطعا همینطور است و با قدرت به کارم ادامه می دهم. اخبار بیرونی تحت تاثیرم قرار نمی دهند. در خودم توانایی لازم برای ادامه کار را می بینم و هرگز شانه خالی نمی کنم. تا آخرین دقیقه و تا زمانی که به من فرصت کارکردن بدهند، به تلاشم ادامه می دهم. معتقد نیستم که از سوی باشگاه زیر سوال رفته باشم.»

 

شایعه بازگشت مورینیو:« واقعیت را می گویم؛ این شایعات آزارم نمی دهند. اینکه از مورینیو حرف می زنند، باعث آزار من نمی شود.»

 

ادامه دارد