به گزارش “بازی انفجار”، زین الدین زیدان فصل گذشته را خوب به اتمام نرساند و فصل جدید را نیز مطلوب شروع نکرد. رئال با هدایت او از 4 هفته ابتدایی لالیگا دو برد و دو تساوی کسب کرده بود و در لیگ قهرمانان نیز چهارشنبه شب گذشته با نتیجه سنگین 3-0 به پی اس جی باخت تا انتقادها از او شدت بگیرد. کار به جایی رسید که رسانه ها از مربیانی چون مورینیو و آلگری به عنوان جانشینان احتمالی او نام بردند ولی برد شب گذشته رئال در زمین سویا که با ارائه یک بازی هماهنگ و خوب از سوی رئال همراه بود، باعث شد تا سرمربی فرانسوی از زیر فشارها خارج شده و بحران را فراموش کند.

 

 

01436854-1

 

 

ایکر کاسیاس اسطوره رئال پس از برتری 1-0 رئال بر سویا در صفحه توئیتر خود و در دفاع از زیدان نوشت:« زیدان یک سرمربی بزرگ است نه یک فرد خوش شانس. برخی‌ها در رابطه با سطح مربیگری‌اش بحث می‌کنند. درباره یک جایگزین احتمالی برای او صحبت نخواهد شد. حتی درست نیست که می‌گویند بازیکنان قدیمی باشگاه از موفقیت اشباع شدند و هم‌چنین نباید از بازیکنان جوانی که آینده تیم هستند خرده گرفت.»

اغلب پاسخ‌های هواداران رئال به توییت کاسیاس تمجید از این حرکت او بود. برخی از کاربران نوشتند که مانند همیشه، بزرگ‌ترین و بهترین دروازه‌بان تاریخ. از طرفی بعضی دیگر از کاربران به ژوزه مورینیو و بازگشت احتمالی سرمربی پرتغالی اشاره کردند.

 

 

Related image