به گزارش “بازی انفجار”، در ماه های اخیر بارها اخباری در مورد سرقت اموال از بازیکنان بزرگ در مادرید منتشر شده و اخیرا خانه کامسیرو، هافبک رئال مادرید و توماس پارتی، هافبک اتلتیکومادرید مورد دستبرد سارقان قرار گرفته است.

 

دیروز شبکه ال چیرینگیتو اعلام کرد باشگاه رئال مادرید با یکی از شرکت های تامین کننده امنیت برای حفظ بازیکنان خود توافق کرده و حالا دیلی میل مدعی شد بعد از اینکه  خانه شماری از ستاره های اسپانیا اخیرا در پایتخت اسپانیا مورد دستبرد قرار گرفته، باشگاه رئال مادرید به بازیکنان خود هشدار داد که اموال و شرایط مرفه زندگی خود را در معرض دید و رسانه های اجتماعی قرار ندهند.

 

01438575

 

تا امروز خانه سیزده بازیکن لالیگایی از جمله کریم بنزما، لوکاس وازکس، مارکو آسنسیو، ایسکو، آلوارو موراتا، جرارد پیکه، یوردی آلبا، کوین پرنس بواتنگ، خواکین، ویلیام کاروالیو، ازکوئیل گارای و گابریل پائولیستا مورد سرقت قرار گرفته و نام کاسمیرو و توماس پارتی نیز به این جمع اضافه شده است.

 

همچنین رئال مادرید به بازیکنان خود پیشنهاد کرده است که بازیکنان آنها از نمای بیرونی و داخلی خانه های خود و همچنین اعلام هرگونه سفر خصوصی در روزهای تعطیل در رسانه های اجتماعی خودداری کنند. پلیس اسپانیا به شدت به دنبال ردیابی این دست از سرقت ها در ماه های اخیر بوده، اما در مورد هفته اخیر نشان داد هنوز در این مورد پیشرفت خاصی حاصل نشده است.