به گزارش “بازی انفجار”، گونسالو ایگواین  طی سال های اخیر از فرم خوب گذشته خود فاصله گرفته بود و دائما توسط یوونتوس به تیم هایی نظیر میلان و چلسی قرض داده می شد. اما امسال و با روی کار آمدن مائوریتزیو ساری او به یوونتوس بازگشته و  طی هفته های اخیر درخشان ظاهر شده است. او در بازی دیشب تیمش در هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا مقابل بایرن لورکوزن نیز عملکردی فوق العاده داشت و زننده گل اول تیمش بود.

 

01439563

 

ایگواین پس از بازی دیشب پیرامون وضعیت خود و یوونتوس گفت:”پس از تساوی مقابل اتلتیکو مادرید، امشب پیروزی بسیار مهمی کسب کردیم زیرا برای نزدیک شدن به صعود از گروه به این برد نیاز مبرم داشتیم. از عملکرد خودم در این بازی و گلی که به ثمر رساندم بسیار خوشحال هستم و باید پیشرفت خود را به همین شکل ادامه دهم.

 

همیشه پیروزی در چنین بازی هایی فوق العاده است. حالا باید کمی استراحت کنیم و برای بازی مقابل اینتر آماده شویم. جدالی که نتیجه آن برای صدرنشینی در سری آ فوق العاده مهم و حیاتی است.”

 

ایگواین در ادامه در مورد وضعیت خود در یوونتوس گفت:” من با اراده ای  قوی به اینجا آمدم و قطعا می خواهم خودم را اثبات کنم و در نهایت اینجا بمانم.”