به گزارش “بازی انفجار”، تیم فولاد فردا و در شهر بوشهر به مصاف تیم شاهین و شاگردان عبدالله ویسی خواهد رفت.

جواد نکونام و تیمش برای کسب سه امتیاز بازی به میدان می روند و امیدوارند تا در شرجی بوشهر بتوانند موفق از زمین بیرون بیایند.

 

ترکیب احتمالی قرمز های اهواز به شرح زیر است:

شهاب گردان درون دروازه خواهد ایستاد، او در سه بازی اخیر تیمش در لیگ برتر کلین شیت کرده است. ایوب والی و عارف آقاسی در قلب دفاع حاضر خواهند بود، فرزاد جعفری در سمت راست و وحید حیدریه در سمت چپ خط دفاعی بازی می کنند.

محمد آبشک و احمد عبدالله زاده دو هافبک دفاعی قرمز های اهوازی هستند، محمد قاسمی نژاد، حسن بیت سعید و روح الله سیف الهی مثلث خط هافبک تیم نکونام را تشکیل می دهند و لوسیانوپریرا مهاجم برزیلی هدف اصلی حملات فولادی هاست.

ترکیب احتمالی:
شهاب گردان، ایوب والی، عارف آقاسی، فرزاد جعفری، وحید حیدریه، محمد آبشک، احمد عبدالله زاده، محمد قاسمی نژاد، روح الله سیف الهی، حسن بیت سعید، لوسیانوپریرا
این دیدار فردا و از ساعت17:15 دقیقه برگزار می شود.

ترکیب احتمالی شاهین برابر فولاد:

عبدالله ویسی باید تیمش را برای نبرد با فولاد خوزستان آماده کند و تنها برد می تواند آنها را از ته جدول فراری دهد.

به گزارش بازی انفجار، عبدالله ویسی سرمربی تیم شاهین بوشهر قطعا تغییراتی را با توجه به مصاحبه بعد از باخت برابر ماشین سازی در تیمش انجام می دهد و با تغییرات که هنوز معلوم نیست چه هستند، برابر فولاد قرار می گیرد.

 

ماکسیما ویلیتایا دروازه بانی گرجستانی با توجه به درخشش در ضربات پنالتی برابر خوشه طلایی درون دروازه می ایستد.مرتضی غلامعلی‌تبار و لوکا کادرانی دو مدافع وسط شاهینی ها هستند.

بهروز نوروزی و دانیال مومنی در دو سمت مدافعان وسط بازی می کند، سلمان بحرانی، حسن نجفی و امیر حسن موسی زاده مثلث میانه میدان خواهند بود و در حمله نیز حسین مالکی، سعید کریمی و بهمن سالاری سه بازیکن هجومی را تشکیل می دهند.

این دیدار از ساعت 17:15 دقیقه در بوشهر برگزار می شود.