به گزارش “بازی انفجار”، بعد از کسب نتایج ضعیف تاتنهام با هدایت سرمربی آرژانتینی‌اش مائوریسیو پوچتینو در فصل جدید و شایعات متعددی درباره علاقه او به ترک این تیم انگلیسی و فعالیت در یکی از باشگاه‌های بزرگ اروپایی، شایعات دیگری منتشر شد که نشان می‌داد احتمال دارد در صورت ترک تاتنهام توسط پوچتینو، گرت ساوت‌گیت سرمربی تیم ملی انگلیس به جای او سکان هدایت اسپرز را به دست بگیرد.

 

01439918-1

 

ولی ساوت‌گیت این شایعات را رد کرده و می‌گوید به دنبال آینده‌ای بلندمدت در تیم ملی کشورش بوده و قصد دارد تا سالهای سال به عنوان سرمربی انگلیس به فعالیت در عرصه مربی‌گری ادامه دهد.

 

ساوت‌گیت در این باره گفت:” آدم شنبه شب می‌خوابد و یک‌شنبه صبح بیدار می‌شود و می‌بیند رسانه‌ها برنامه خودشان را ریخته‌اند و حجم انبوهی خبر درباره شما منتشر کرده‌اند. ببینید، من در طول تابستان هم گفتم من کسی نیستم که به دنبال این پست و آن پست باشم و بگویم باشد، این در را باز می‌گذارم و آن در را هم باز می‌گذارم تا ببینیم چه پیش می‌آید”.

 

01440804

 

سرمربی تیم ملی انگلیس در ادامه گفت:” من سرمربی تیم ملی انگلیس هستم و این شغل برایم امتیاز بزرگی است و به آن افتخار می‌کنم. من با این تیم خیلی کار دارم. ما معتقدیم تیم ملی انگلیس می‌تواند به پیشرفت خود ادامه دهد و تا زمانی که به من بگویند تو را در تیم ملی نمی‌خواهیم تا پایان قراردادم یعنی تا سال 2022 به این کار ادامه خواهم داد. ماجرا این است”.