به گزارش “بازی انفجار”، در آستانه دیدار امروز منچستریونایتد با نیوکاسل که در هفته هشتم لیگ برتر و در زمین نیوکاسل برگزار می‌شود، اوله گنار سولسشر، سرمربی یونایتد که به دلیل نتایج ضعیف این تیم در شروع فصل جدید به شدت مورد انتقاد قرار دارد از هواداران این تیم خواست صبر پیشه کنند و گفت اطمینان دارد که می‌تواند شیاطین سرخ را به روزهای خوب برگرداند.

 

01440801-1

 

یونایتد در حال حاضر با تنها دو پیروزی از هفت بازی خود در فصل جدید لیگ برتر در جدول رده‌بندی در رتبه یازدهم ایستاده و این بدترین شروع فصل یونایتد در تاریخ لیگ برتر به حساب می‌آید.

 

سولسشر در آستانه دیدار امروز تیمش مقابل نیوکاسل نوزدهم جدولی، بازی‌ای که شیاطین سرخ باید در آن حتما به پیروزی برسند تا از فشار انتقادات بر این تیم بکاهند به خبرنگاران گفت:” شما ازدوران ورزشی من خبر دارید؟ من فرازهای زیادی را تجربه کرده‌ام ولی شاهد فرودهایی هم بوده‌ام. چه به عنوان بازیکن و چه به عنوان مربی. من در مولده و کاردیف روزهای سختی داشتم و تیمم در قعر جدول ایستاده بود. بله، می‌دانم حس خوبی نیست”.

 

سرمربی یونایتد در ادامه گفت:” گاهی اوقات نتایجی که می‌گیرید چیزی نیست که لیاقتش را دارید. ما در این فصل تنها در یک بازی لیاقت باخت را داشته‌ایم. می‌دانم که شروع‌مان در فصل جدید مطابق انتظار نبوده ولی امتیازهای ما با تیمهایی که امسال با آنها بازی کرده‌ایم نسبت به بازی‌هایمان مقابل همان تیمها در فصل گذشته به صورت میانگین بیشتر بوده. یعنی اوضاع خیلی هم بد نیست”.