به گزارش “بازی انفجار”، به نقل از مارکا، لوکا یوویچ تابستان امسال بود که با قراردادی شش ساله به ارزش 60 میلیون یورو از آینتراخت فرانکفورت به رئال مادرید پیوست. ستاره صربستانی فصل گذشته توانست در همه رقابت ها 27 گل برای تیم آلمانی به ثمر برساند ولی اوضاع برای او در رئال خوب پیش نرفته است. او که قبل از رئال مورد توجه بارسا قرار داشت، می دانست که رقیبی سرسخت مثل بنزما پیش رو دارد ولی بسیاری خوشبین بود که خیلی زود ارزش هایش را اثبات خواهد کرد.

 

 

01442621

 

 

یک مصدومیت در پیش فصل باعث شد تا یوویچ کمی از سایرین عقب بیفتد و درخشش بنزما هم مزید بر علت شد تا او در برنامه های اصلی زیدان قرار نگیرد. یوویچ در هفت بازی 218 دقیقه در میدان بوده ولی موفق به زدن گل نشده است. یوویچ البته یک گل برابر اوساسونا به ثمر رساند اما با تصمیم وی ای آر، گل آفساید اعلام شد. رئال شنبه هفته بعد باید در زمین مایورکا به میدان برود و انتظارها برای گلزنی یوویچ به 63 روز خواهد رسید.

در رئال مادرید از سال 2000 تاکنون سابقه نداشته که یک مهاجم 63 روز برای گلزنی صبر کند. حتی مهاجمانی مثل بورخا مایورال، ماریانو دیاز، آدبایور و کلاوس هونتلار نیز زودتر از اینها اولین گل خود برای رئال را به ثمر رساندند.

رونالدو برزیلی در اولین بازی خود برای رئال در سال 2002 و یک دقیقه پس از ورودش به زمین برابر آلاوس موفق به گلزنی شد و از این حیث نفر اول است. ماریانو در اولین بازی خود برای رئال پس از 17 دقیقه گلزنی کرد، مایورال در سومین بازی خود و پس از 33 دقیقه اولین گلش برای رئال را به ثمر رساند و کریس رونالدو نیز در اولین بازی خود برای رئال و پس از 34 دقیقه توانست گلزنی کند.

 

15708151808066

 

 

 

 

PARTIDO DE LIGA ENTRE EL ATLETICO Y EL REAL MADRID EN EL VICENTE <HIT>CALDERON</HIT> gol 0-3

 

Higuain needed to play nine games for the Madrid club until he opened his account for the club in the Madrid derby against Atleti at the Estadio Vicente Calderon.

Jovic is fighting against the record books in a negative way, but he still has time to turn things around, and he’ll be hoping the clash with Real Mallorca will bring success.