به گزارش “بازی انفجار”، تیم ملی انگلیس با هدایت گرت ساوت‌گیت دیشب در پراگ در چارچوب رقابتهای مقدماتی یورو2020 به مصاف جمهوری چک رفت و با نتیجه 2-1 مغلوب شد. این اولین شکست انگلیس در رقابت‌های مقدماتی در یک دهه اخیر بود. گرت ساوت‌گیت سرمربی سه‌شیرها بعد از بازی ارزیابی منصفانه‌ای از تیمش ارائه داد و گفت انگلیس به اندازه کافی خوب نبوده است.

 

01442453 - ساوت‌گیت: انگلیس به اندازه کافی خوب نبود

 

انگلیس در حالی در پراگ به مصاف چک رفت که از چهاربازی اول خود در گروه A هر 12 امتیاز ممکن را بدست آورده و در صورت پیروزی صعود خود را قطعی می‌کرد. اما با وجود گل زودهنگام هری کین از روی نقطه پنالتی انگلیسی‌ها دو گل دریافت کرده و با شکست از پراگ به خانه برگشتند.

 

ساوت‌گیت در پایان بازی به خبرنگاران گفت:” ما در دو سال گذشته عملکرد خیلی خوبی داشته‌ایم ولی امشب برای پیروزی به اندازه کافی تلاش نکردیم. عملکرد ما امشب به اندازه کافی خوب نبود.  به همین سادگی”.

 

سرمربی تیم ملی انگلیس در ادامه گفت:” شاید باید در این بازی حداقل یک مساوی بدست می‌آوردیم ولی گل دوم حریف بالاخره به ثمر رسید. این گل از فرصت‌هایی بود که در این بازی در اختیار حریف قرار دادیم، فرصت‌هایی که نباید در اختیار آنها قرار داده می‌شد. چند مساله هست که باید روی آنها کار کنیم ولی باید این را بپذیریم که به عنوان یک تیم رویهم‌رفته عملکرد خوبی نداشتیم”.