به گزارش “بازی انفجار”، جمعه شب تیم ملی انگلیس با هدایت گرت ساوت‌گیت در پراگ در چارچوب رقابت‌های مقدماتی یورو 2020 به مصاف جمهوری چک رفت و با نتیجه 2-1 مغلوب شد. این اولین شکست انگلیس در رقابت‌های مقدماتی در یک دهه اخیر بود. شکستی که باعث شد صعود سه شیرها به دور نهای به تاخیر بیفتد. انگلیس حالا امیدوار به جبران این شکست برابر بلغارستان در بازی فرداست.

 

 

01440804-1

 

 

گرت ساوت‌گیت سرمربی انگلیس در نشست خبری این بازی گفت:« نباید بازیکنان من تصور کنند که تیم بزرگ و بدون عیبی هستند. ما هنوز فاصله زیادی تا تبدیل به بهترین تیم‌های جهان داریم. ما به خوبی نقاط قوت خودمان را می‌دانیم و از نقاط ضعف خودمان نیز آگاهی داریم. باید تلاش کنیم تا شروع رقابت‌های یورو این مشکلات را برطرف کنیم. ما در بازی برابر چک با مشکلات زیادی روبرو بودیم و توانستیم درس زیادی از این دیدار بگیریم تا در بازی‌های آتی این مشکلات را برطرف کنیم. بعضی مواقع شکست در بازی‌ها، بهتر از کسب برد است و این همان چیزی است که باید روی آن تمرکز کنیم. »

 

اکنون انگلیس با یک بازی کمتر نسبت به جمهوری چک با 12 امتیاز در صدر جدول قرار دارد. انگلیس حالا باید به دیدار روز دوشنبه برابر بلغارستان در خانه فکر کند تا با برتری در آن دیدار خانگی صعود خود را به یورو 2020 قطعی کند. 

 

 

01442542-1