به گزارش “بازی انفجار”، از هفته های ابتدایی لیگ هجدهم که بگذریم، ولادیمیر کومان یکی از نفرات اصلی طلایی پوشان در لیگ قبل و همینطور فصل جاری مسابقات بوده است.

این بازیکن 30 ساله اوکراینی-مجارستانی طی یک سال اخیر به خوبی توانسته در میانه میدان به یکی از بازیکنان کلیدی سپاهان بدل شود و فصل جدید را هم با گلزنی مقابل شاهین شهرداری بوشهر آغاز کرد ولی در ادامه خیلی فرم مطلوبی نداشت.

کومان در بازی دوستانه پیش از دیدار برابر گل گهر، مقابل نود ارومیه با مصدومیت مواجه شد و به همین دلیل دیدار هفته هفتم را از دست داده است.

اگر نورافکن و کیانی را دو هافبک دفاعی تیم سپاهان بدانیم، دم دست ترین گزینه که پیش تر بارها از امیرقلعه نویی دیده ایم، استفاده از سجاد شهباززاده در میانه میدان است تا صلع سوم مثلث میانی سپاهان تکمیل شود.

البته که اگر امیرقلعه نویی بخواهد گزینه های دیگری نیز در دسترس هستند و آن هم استفاده از محمد کریمی است که فصل گذشته بیشتر از این فصل به او فرصت بازی داده می شد.

البته اگر محسن مسلمان و علیرضا نقی زاده با مصدومیت مواجه نبودند، این دو بازیکن هم دو گزینه محتمل در دسترس قلعه نویی بودند ولی حالا سرمربی سپاهان شرایط سختی به خصوص در نیمه دوم پیش رو خواهد داشت و شاید رسول نویدکیا هم یکی از بازیکنان مورد نظر سپاهان برای حضور در دیدار مقابل گل گهر باشد.