به گزارش “بازی انفجار”، مجید جلالی تنها چهارروز بعد از اینکه هدایت گل گهر را به عهده گرفت در یک بازی سخت به مصاف مدعی اصلی قهرمانی تا این زمان از رقابت ها رفت و در نهایت تیمش با نتیجه دو بر صفر در اولین بازی با مربیگری او مغلوب سپاهان شد. سرمربی جدید گل گهر  پس از شکست 2 بر صفر تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان مقابل سپاهان اصفهان گفت:« فکر می‌کنم که امروز خوب بودیم، اما دو اشتباه داشتیم. مقابل تیمی مثل سپاهان، حق اشتباه ندارید و به سختی جریمه می‌شوید. ما اشتباهات بدی در دفاع کردیم و به جز گل، موقعیتی به حریف ندادیم.»

 

او درباره عملکرد تیمش در نیمه دوم گفت:« این بازی تمام شد و این مسابقه شروع کار ماست. این بچه‌ها به مراقبت و روحیه نیاز دارند. از تمام مردم سیرجان و هواداران گل‌گهر، خواهش می‌کنم که این تیم را تنها نگذارند. چون گل‌گهر و بازیکنان به آنها نیاز دارند تا ورزشگاه را پُر کنند. از آنها می‌خواهم همیشه به حریف احترام بگذارند».

او همچنین گفت:«  مطمئن باشید گل‌گهر به امید خدا، روزهای خوبی در پیش خواهد داشت.»

جلالی در ادامه افزود:« نمایشی که بچه‌ها در نیمه دوم ارائه کردند، امیدوارکننده است. دیدید که تیم در چهار روز از لحاظ کیفی چقدر تغییر کرد. اکنون برای بازی با پیکان 10 روز زمان داریم و بدانید تیم ما حتماً بهتر خواهد شد. از هواداران می‌خواهم برای بازی با پیکان ورزشگاه را پُر کنند و آن روز به لطف خدا، آنها را خوشحال می‌کنیم.»
او اضافه کرد: «توقع نداشته باشید مشکلات تیم در چهار روز حل شود، چون این موضوع کار می‌برد و این تیم به تمرین نیاز دارد. گل‌گهر باید صبح و بعدازظهر کار کند و تیم قابل پیشرفت است. در چهار روز اخیر، پنج جلسه تمرین داشتیم و اگر کار ما کمی جلوتر برود، بهتر می‌شویم. این بچه‌ها نیاز دارند که دست بر سرشان بکشیم و کنارشان باشیم. ما روز گذشته (یکشنبه) 20 دقیقه روی ضربات ایستگاهی کار کردیم. با این حال زمان ما خیلی کم بود.»

سرمربی گل‌گهر درباره قضاوت داور بازی هم گفت: «او داور جوانی بود که نخستین داوری لیگ برتری خود را پشت سر می‌گذاشت. دوست دارم این داور را تشویق کنم، چون جوانی است که دوست دارد پیشرفت کند، اما از او می‌خواهم دفعات بعد شجاعانه‌تر قضاوت کند.»
جلالی در پاسخ به این پرسش که آیا به فکر جذب بازیکن در نقل‌وانتقالات نیم‌فصل خواهد بود یا خیر، تصریح کرد: «به فکر خیلی چیزها  هستیم!» او همچنین درباره کیفیت بازیکنان خارجی تیم گفت:« این سؤال را جواهری (مدیرعامل باشگاه گل‌گهر سیرجان) صبح امروز از من پرسید که به او گفتم اجازه دهید 10 روز دیگر این بازیکنان را با دقت ببینم. من به 50 درصد جمع‌بندی خود رسیدم، اما دوست دارم با اطمینان و کارشناسی کامل درباره چیزی نظر دهم.»

سرمربی گل گهر درباره عدم حضور مظفری، کاپیتان فصل گذشته تیم هم گفت: «او شب گذشته در هتل تیم بود و با ما شام خورد. حدود 10 دقیقه با هم صحبت کردیم، اما الان بازیکنان زیادی داریم که سن بالایی دارند. تیم باید گردش کند تا بازیکنان جوان به تیم بیایند و بازی کنند. نمی‌توانیم از مظفری به‌عنوان بازیکن استفاده کنیم و بررسی می‌کنم که ببینم می‌توانیم از او در سمت‌های دیگر استفاده کنیم یا خیر. حرمت کسانی که برای تیم زحمت کشیده‌اند باید حفظ شود و من هم نسبت به این موضوع، متعهد خواهم بود.»

 

سرمربی گل‌گهر سیرجان درخصوص گلایه قلعه‌نویی از زمین ورزشگاه سیرجان هم گفت: «این زمین، چمن بلندی دارد، اما از زمین‌های برخی شهرها به جز ورزشگاه‌های آزادی، امام رضا (ع)، نقش جهان و شهر قدس بهتر است. در بازی‌های بعدی می‌گویم چمن را بیشتر کوتاه کنند که توپ در زمین بهتر حرکت کند.»

جلالی درخصوص صحنه مشکوک به پنالتی که توسط داور به سود این تیم پنالتی گرفته نشد هم گفت:« نتوانستم صحنه را از دوربینی که گفتم فیلم بگیرد، ببینم تا به نتیجه اطمینان‌بخشی برسم، اما برزای قسم می‌خورد که مدافع سپاهان، او را از پشت هُل داد. در این باره نمی‌توانم نظری بدهم.»