به گزارش “بازی انفجار”، رایان گیگز سال ها برای منچستریونایتد بازی کرد و شش فصل نیز با کریستیانو رونالدو هم تیمی بود. این دو کنار هم نقش مهمی در موفقیت های آن مقطع یونایتد داشتند. گیگز از اولین روزهای حضور رونالدو در یونایتد شاهد رشد و پیشرفت تدریجی او بود و او را فوق ستاره ای بی بدیل می داند ولی در مقایسه بین او و مسی ترجیح داد به فوق ستاره آرژانتینی به عنوان بهترین بازیکن دنیا رای دهد.

 

 

01445944

 

 

گیگز در این رابطه به دازن گفت:« انتخاب بین رونالدو و مسی خیلی دشوار است. دوست دارم بگویم رونالدو چون کنار او بازی کرده ام و شاهد پیشرفت او در یونایتد بودم ولی مسی یک نابغه است. فوتبالیستی که تنها یک بار در زندگی تان خواهید دید. به همین سادگی. بازهم می گویم که دوست دارم انتخابم رونالدو باشد ولی مسی غیر قابل مقایسه است.»

 

گیگز در مورد شرایط نه چندان مطلوب گرت بیل در رئال گفت:« عجیب است. از بیرون که نگاه می کنید و با توجه به کیفیت گرت و 4 قهرمانی اروپایی که او با رئال کسب کرده، چنین شرایطی طبیعی نیست. تابستان قصد فروش بیل را داشتند و این از نظر من عجیب بود. او رهبر و کاپیتان تیم ملی ولز است و یک الگو برای همه بازیکنان جوان و با استعداد. او می تواند روند هر مسابقه ای را تغییر دهد.»

 

 

01430439