به گزارش “ورزش‌سه” و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ کشتی، بعد از پایان هفته سوم و چهارم لیگ برتر کشتی فرنگی و هفته دوم لیگ برتر کشتی آزاد که طی روزهای سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری برگزار شد، برترین کشتی گیران از نگاه کارشناسان سازمان لیگ معرفی شدند.

در نوزدهمین دوره لیگ برتر با برنامه ریزی سازمان لیگ هر هفته برترین کشتی گیران با نظرسنجی از سرپرستان و ناظران مسابقات و با تایید کمیته فنی سازمان لیگ معرفی می شوند.

در هفته دوم لیگ برتر کشتی آزاد سعید داداش پور، آزادکار وزن 74 کیلوگرم رعد ستارگان ساری که توانست رضا افضلی، ملی پوش ایران در رقابت های جهانی 2019 قزاقستان را 9 بر 2 شکست دهد، به عنوان برترین کشتی گیر هفته انتخاب شد. 

در هفته سوم دور رفت لیگ برتر کشتی فرنگی احمد خرسانی پور، فرنگی کار وزن 72 کیلوگرم خراسان جنوبی که توانست در دیدار تیمش با بازار بزرگ ایران مقابل علی ارسلان 4 بر صفر برنده شود، برترین کشتی گیر لقب گرفت. او در هفته چهارم نیز توانسته بود ابوالفضلی زینتی از شهدای مدافع حرم قم را 5 بر یک شکست دهد.

در هفته چهارم (هفته اول دور برگشت) لیگ برتر کشتی فرنگی مهدی محمدزاده، فرنگی کار وزن 82 کیلوگرم تیم رعدپدافند نوشهر که توانست مهدی هدایی از دانشگاه آزاد را 7 بر یک شکست دهد، به عنوان برترین کشتی گیر انتخاب شد. او همچنین در هفته سوم لیگ برتر کشتی فرنگی توانسته بود احسان موسوی از آریوبرزن را با نتیجه 5 بر یک مغلوب کند.

 

01446353