به گزارش “بازی انفجار”، نبی کیتا مدتی به دلیل آسیب دیدگی از ترکیب مرسی سایدی ها دور بود، اما وی حالا به میادین بازگشته و در جریان برتری 1-4 هفته قبل لیورپول در لیگ قهرمانان مقابل خنک نیز نمایش خوبی از خود ارائه داد. اما نبی کیتا معتقد است این بهترین عملکرد وی نیست و او قصد دارد در آینده بهترین از این هم بازی کند.

 

01447122-1

 

نبی کیتا به وب سایت رسمی باشگاه لیورپول گفت: “من از فرم فعلی خودم راضی هستم، اما می خواهم بهتر عمل کنم. می دانم در این مقطع باید شرایط به شکلی رقم بخورد تا دوباره دچار مصدومیت نشوم و بتوانم دقایق بیشتری در ترکیب لیورپول بازی کنم.

 

من احساس می کنم اگر بتوانم در تعداد بازی از بازی های لیورپول بازی کنم، می توانم به این به تیم کمک کنم و اینگونه حس می کنم که مصدومیت اخیر را پشت سر گذاشته ام و هنوز بهترین بازی من برای لیورپول را ندیده اید.”

 

نبی کیتا در پاسخ به این سوال که آیا دیدار برابر خنک بهترین نمایش وی از زمان انتقال به لیورپول در سال 2018 بوده، اینگونه پاسخ داد: “من می گویم خیر، این طور نبود، زیرا من دوست دارم باز هم بهتر از این بازی کنم. ما به شکلی بازی کردیم که بتوانیم پیروز شویم، من نیز به اندازه کافی خوب بازی کردم تا همه از من راضی باشند، اما دوست دارم در بازی های بعدی هم بهتر از این کار کنم.”