به گزارش “بازی انفجار”، به نقل از مارکا، فده والورده فصل گذشته با سانتی سولاری بود که توانست اولین بازی های خود در تیم اول رئال را تجربه کند. با بازگشت زیدان شرایط او تغییری نکرد و سرمربی فرانسوی نیز ترجیح داد به والورده اعتماد کند و مزدش را نیز گرفت.

 

 

01449007

 

 

با شروع فصل جاری، فده والورده توانست خود را بیش از پیش به ترکیب اصلی رئال تحمیل کند و در بسیاری از بازی ها توانسته مرد ثابت زیدان باشد. رئال در همه رقابت ها 14 بازی در این فصل انجام داده و 7 بار نیز پیروز شده است. وجه مشترک همه این پیروزی ها حضور فده والورده در ترکیب ثابت رئال بوده است. تنها در تساوی بدون گل در خانه اتلتیکو بود که با وجود فده والورده در ترکیب اصلی رئال، این تیم موفق به کسب پیروزی نشد.

در دیدارهایی که رئال نتوانسته به پیروزی دست یابد نیز فده والورده در ترکیب ثابت حضور نداشته است از جمله تساوی دو شب پیش برابر رئال بتیس.

خیلی ها معتقدند رئال به جای صرف هزینه ای گزاف برای جذب پوگبا، بهتر است روی فده والورده سرمایه گذاری کند. هافبک جوان اروگوئه ای به قدری با اعتماد به نفس بازی می کند که حالا دیگر غیبت او در بازی های رئال نیز به چشم می آید. پس از یک بازی نیمکت نشینی، به احتمال فراوان والورده را روز چهارشنبه برابر گالاتسرای بار دیگر در ترکیب ثابت خواهیم دید. در دیداری که رئال به پیروزی در آن نیاز مبرم دارد.

 

 

01449005