به گزارش “بازی انفجار”، مائورو ایکاردی، ستاره آرژانتینی پاری سن ژرمن که به عنوان بازیکن قرضی از اینترمیلان به PSG پیوسته می‌گوید مشتاق است با ادینسون کاوانی، ستاره اروگوئه‌ای این تیم فرانسوی زوج پرقدرتی در خط حمله این تیم تشکیل دهد.

 

01449189

 

ایکاردی که از شروع فصل جدید به عنوان بازیکن قرضی از اینتر به پاریس آمده و پیراهن PSG را به تن کرده تا این لحظه برای تیم فرانسوی هفت گل به ثمر رسانده. ایکاردی در اوایل ماه سپتامبر، به موقع به پاریس رسید چرا که کاوانی، مهاجم PSG در آن زمان به دلیل مصدومیت به مدت شش هفته قادر به حضور در ترکیب پاری سن ژرمن نبود و این فرصت غنیمتی برای ایکاردی بود.

 

اما کاوانی با پشت سر گذاشتن مصدومیت، در دو دیدار اخیر PSG به عنوان بازیکن تعویضی به میدان فرستاده شده ولی توماس توخل سرمربی پاریسی‌ها تا کنون از به میدان فرستادن کاوانی به عنوان بازیکن فیکس در کنار ایکاردی خودداری کرده است. ولی ایکاردی می‌گوید او و کاوانی که از دوران بازی در سری آ همدیگر را می‌شناسند می‌توانند در خط حمله PSG یک زوج پرقدرت تشکیل بدهند.

 

01449188

 

ایکاردی در این باره گفت:” من ادینسون را مدتها است که می‌شناسم. ما خیلی وقت پیش با هم در ایتالیا بودیم و آشنا شده بودیم. کاوانی بازیکن بی‌نظیری است که در PSG تاریخسازی کرده. او در این باشگاه واقعا کارهای بزرگی کرده است”.

 

ستاره آرژانتینی PSG در ادامه گفت:” من می‌خواهم به پاری سن ژرمن کمک کنم ولی تصمیم نهایی با  مربی است و او باید تصمیم بگیرد که چه کسی بازی کند. هر دوی ما برای موفقیت تیم تلاش می‌کنیم. من و کاوانی دو مهاجم هستیم و دوست داریم گل بزنیم. اگر مربی تصمیم بگیرد ما می‌توانیم کنار هم بازی کنیم ولی این تصمیم به عهده ما نیست. این وظیفه سرمربی تیم است”.