به گزارش” بازی انفجار” رضا مهاجری سرمربی نساجی که بعد از تساوی هفته نهم برابر صنعت نفت به دلیل مشکلات موجود قصد کناره گیری داشت، به تمرینات تیمش اضافه شد تا مشخص شود او کماکان به عنوان سرمربی این تیم به کارشادامه خواهد داد. او  در این هفته و در بازی برابر شاهین شهرداری در بوشهر می تواند از علیرضا حقیقی دروازه بان و محمد قاضی مهاجمش استفاده کند. 

نساجی در هفته های اخیر با مشکل صدور کارت 5 بازیکن تیمش به خاطر بدهی های باشگاه مواجه بود اما تلاش مسئولان و مذاکرات آن ها با سازمان لیگ و مهدی تاج نتیجه داد و کارت بازی دو بازیکن این تیم صادر شد. موضوع جالب توجه این بود که انتخاب این دو بازیکن به عهده سرمربی نساجی بود و مهاجری علیرضا حقیقی و محمدقاضی را انتخاب کرده بود.

البته خبر می رسد که کارت سه بازیکن دیگر این تیم در هفته آینده و بعد از بازی برابر شاهین بوشهر صادر می شود تا نساجی بتواند با ترکیب کامل در ادامه رقابت ها به میدان برود. 

نکته ای که درباره نساجی وجود دارد این است که با وجود صدور کارت دو بازیکن هنوز مشکلات در این تیم پابرجاست. گفته می شود که نساجی در حال حاضر پزشک و فیزیوتراپ ندارد، موضوعی که با توجه به حضور این تیم در لیگ حرفه ای و بالاترین سطح فوتبال ایران می تواند یک مشکل جدی به حساب بیاید.