به گزارش “بازی انفجار”، روز گذشته شاگردان گابریل کالدرون موفق شدند در ورزشگاه فولاد آرنا از سد تیم میزبان بگذرند. یک روز پس از این بازی، قرمزها با نفرات ذخیره برابر تیم دسته اولی سرخپوشان پاکدشت قرار گرفتند و توانستند با گل های سیامک نعمتی و فرشاد احمدزاده، این مسابقه را هم به نفع خود خاتمه دهند.

 

پرسپولیس در این بازی با ترکیب بوژیدار رادوشویچ، احسان حسینی، سید ارسلان آزادی، سینا مهدوی، آدام همتی، سعید حسین‌پور، بشار رسن، سیامک نعمتی، فرشاد احمدزاده، امیر روستایی و جونیور براندائو به میدان رفتند. حضور براندائو که به نوعی با غضب کالدرون مواجه شده در این مسابقه دوستانه جالب بود. در بین نفرات پرسپولیس دو بازیکن جوان و تازه وارد هم دیده می شدند.

 

01449232

 

سرخپوشان پاکدشت هم که علیرضا نیکبخت را روی نیمکت خود می‌بینند، با ترکیب میلاد فراهانی، جهانبخش طاهر، امیر حسین صالحی، مهدی کیانی، اسماعیل شهبازی، امیر محمد پناهی، مهدی عبدی، امیر حسین فشنگچی، حمید کاظمی، حسین امامیان و حامد شعبانی وارد زمین شدند.

 

امید عالیشاه، شجاع خلیل زاده و مهدی عبدی در این بازی غایب بودند. شجاع در ورزشگاه شهید کاظمی حاضر شد.

 

با توجه به فیفادی پیش رو، بازیکنان پرسپولیس 4 روز استراحت خواهند داشت و سپس برای مسابقه خانگی با نفت مسجد سلیمان آماده می‌شوند.

 

01449233