به گزارش “بازی انفجار”،  مائورو ایکاردی، ستاره آرژانتینی سابق اینتر، تابستان پرحاشیه ای را سپری کرد و تا آخرین روز برای جلب نظر باشگاه و ماندن در اینتر تلاش داشت، اما در نهایت در ساعات پایانی بازار نقل و انتقالات به صورت قرضی با بند خرید دائمی راهی پاری سن ژرمن شد. او حالا به خط حمله پرستاره پاریس اضافه شده و در کنار بازیکنانی چون ادینسون کاوانی، کیلیان امباپه و نیمار حضور دارد.

ایکاردی تا به این جا در 7 بازی هفت گل به ثمر رسانده و حالا ادینسون کاوانی را به یک نیمکت نشین محض تبدیل کرده است. به نظر می رسد پس از بازگشت نیمار از مصدومیت، این ستاره برزیلی نیز زیر سایه ایکاردی قرار بگیرد.

 

 

01449189-1

 

 

در واقع با مصدومیت هایی که برای سایر ستارگان پی اس جی به وجود آمد، ایکاردی این فرصت را پیدا کرد که سریعا تاثیر خود در این تیم را نشان دهد. او در آستانه دیدار برابر کلوب بروژ در گفتگو با رادیو مونته کارلو گفت:« باید در پایان فصل ببینیم که شرایط ماندن من در پی اس جی فراهم می شود یا خیر. می خواهم کارهای خوبی انجام دهم و برای همین اینجا هستم. بازی برای تیمی مانند پی اس جی بسیار مهم است.

آنها یکی از بهترین تیم های دنیا هستند. این یک قدم بزرگ در زندگی من بود و من هر کاری لازم باشد انجام می دهم که در این تیم بمانم. لئوناردو من را برای حضور در پاریس قانع کرد و نقش بسیار مهمی در پیوستن من به این تیم داشت.»

 

 

01447043