به گزارش “بازی انفجار”، آبی پوشان که روزهای خوبی را سپری می‌کنند و ۶ برد متوالی در لیگ برتر و جام حذفی را تجربه کرده‌اند، امروز از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه آزادی از صنعت نفت آبادان میزبانی خواهند گرفت.

استراماچونی هم قطعا مثل تماشاگران استقلال از فرم تیمش و نتایجی که به دست آورده، راضی است و همین احتمالا باعث می‌شود او با کمترین تغییرات در ترکیب، تیمش را راهی بازی امروز کند.

احتمالا بازهم استقلال با ۳ مدافع مرکزی در این بازی حاضر می شود و ترکیب اولیه استراماچونی بر اساس سیستم ۳-۵-۲ پیاده می‌شود.

درون دروازه که سرمربی ایتالیایی انتخابی به جز سیدحسین حسینی نخواهد داشت؛ به ویژه اینکه این دروازه‌بان برابر تراکتور چند توپ کلیدی را مهار کرد و جزو عوامل اصلی برتری تیمش بود.

 

01449192

در خط دفاع محمد دانشگر و عارف غلامی مثل بازی‌های قبلی در ترکیب ثابت قرار می‌گیرند، اما تنها تغییر ترکیب آبی‌ها احتمالا در قلب خط دفاعی صورت خواهد گرفت؛ جایی که روزبه چشمی با بهبود وضعیت مصدومیت خود جای سیاوش یزدانی را می‌گیرد.
وریا غفوری که به عنوان کاپیتان سمت راست خط دفاعی کاملا آزاد بازی می کند و در حمله های استقلال از سمت راست کاملا تاثیرگذار است.

سمت چپ هم میلیچ وظیفه مشابهی با وریا غفوری دارد. او هم در کارهای دفاعی و هم بخش هجومی کار سختی در جناح چپ دارد.

جلوتر از خط دفاعی مسعود ریگی و علی کریمی به عنوان ۲ هافبک دفاعی بازی می کنند. البته یکی از این ۲ هافبک احتمالا با خصوصیات دفاعی تر بازی خواهد کرد و دیگری می تواند در حمله ها نیز شرکت کند؛ همانطور که در بازی قبلی پای علی کریمی به گل هم باز شد.

 

01449191

فرشید اسماعیلی پشت ۲ مهاجم استقلال به عنوان بازیکن آزاد به میدان می رود و هم نقش بازیسازی و هم وظیفه گلزنی را برعهده دارد.

در خط حمله نیز ۲ بازیکن با خصوصیاتی کاملا متفاوت حضور دارند. شیخ دیاباته که با هت‌تریک برابر تراکتور حسابی جای خود را در دل هواداران استقلال باز کرده، در کنار مهدی قائدی کوتاه قامت و تکنیکی حضور خواهد داشت. بازی با تراکتورسازی هم نشان داد که ۲ مهاجم استقلال کاملا با یکدیگر هماهنگ شدند و احتمالا امروز هم از ابتدا در ترکیب حضور خواهند داشت.

بنابراین احتمال می‌رود استقلال با این یازده بازیکن در دیدار مقابل نفت آبادان به میدان برود:

سیدحسین حسینی، روزبه چشمی، عارف غلامی، محمد دانشگر، مسعود ریگی، علی کریمی، فرشید اسماعیلی، وریا غفوری، هروه میلیچ، شیخ دیاباته، مهدی قائدی