به گزارش “بازی انفجار”، دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا امشب با برگزاری هشت مسابقه آغاز می‌شود تا پرونده دور برگشت این فصل از رقابت‌ها باز شود. در حساس‌ترین دیدار این هفته لیگ قهرمانان دورتموند برای زنده نگه داشتن امیدهای صعود باید در خانه، اینتر را شکست دهد و شکست بازی رفت را جبران کند.

 

 

01446397

 

 

لوسین فاوره، سرمربی دورتموند در نشست خبری پیش از این دیدار گفت:« باید خودمان را برای هر اتفاقی در بازی برابر اینتر آماده کنیم. باید برای شکست دادن اینتر خیلی خیلی خوب بازی کنیم. برابر اینتر باید خیلی خوب حمله و دفاع کنیم و راهی دیگر برای شکست دادن حریف خود نداریم. اینتر تیمی است که ضدحمله‌های سریع و خطرناکی روی دروازه‌ها ایجاد می‌کند و به همین خاطر باید کاملا هوشیار باشیم تا غافلگیر نشویم. 

نمی‌دانم برابر اینتر چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. همچنین اطلاعی از آمادگی مارکو رویس برای این دیدار ندارم ولی شاید به این بازی برسد. شرایط رویس را قبل از بازی با اینتر ارزیابی خواهیم کرد.»

 

دیدار رفت دو تیم در ایتالیا با برد اینتر به پایان رسید و تیم فاوره در این دیدار محکوم به پیروزی است تا شانس صعود به مرحله حذفی را از دست ندهد.

 

 

01445743