به گزارش “بازی انفجار”، فده والورده هافبک اروگوئه ای پس از یک دوره حضور قرضی در لاکرونیا از فصل پیش به ترکیب تیم بزرگسالان رئال اضافه شد. او با اعتماد سانتی سولاری توانست اولین بازی های رسمی خود را انجام دهد و امسال با زیدان حالا یکی از مهره های قابل اتکای رئال محسوب می شود.

کمتر کسی تصور می کرد که فده والورده اینقدر سریع بتواند در رئال مادرید خود را ثابت کند اما حالا برخی معتقدند رئال با وجود او دیگر نیازی به پل پوگبا ندارد.

 

 

01449006-1

 

 

والورده در مصاحبه با تلویزیون رئال مادرید گفت:« من اصولا انسانی خجالتی هستم و همیشه سعی می کنم در زمین و بیرون زمین به افراد احترام بگذارم اما در عین حال همیشه سعی می کنم به طور کامل از فوتبالم لذت ببرم. معتقدم استرس همیشه با بازیکن همراه است و شما باید با آن کنار بیایید. به یاد دارم قبل از دربی برابر اتلتیکو وقتی متوجه شدم در ترکیب ثابت هستم، ناگهان استرس بر من غالب شد. کاسیمیرو با مشاهده وضعیت من گفت، حالت خوب است؟ من هم در جواب گفتم بله مشکلی ندارم ولی او دستان من را دید که از شدت ترس و استرس می لرزیدند.»

 

والورده ادامه داد:« من از همه بازیکنان رئال یاد می گیرم و بیشتر از همه از کاسیمیرو. پست من هافبک است و بازیکنان کناری ام اغلب توصیه هایی به من در زمین می کنند. شما باید به دقت به این توصیه ها گوش کنید. کاسیمیرو به خصوص کمک زیادی به من در این مدت کرده و اینکه او نیز از آمریکای جنوبی است، باعث شده  تا حس نزدیک تری داشته باشیم. همیشه قدردان او خواهم بود.»