به گزارش “بازی انفجار”، آخرین دیدار هفته یازدهم لیگ دسته اول حدودا 45 دقیقه قبل در ورزشگاه تختی انزلی آغاز شد. دیداری موسوم به ال گیلانو که همیشه یکی از حساس ترین بازی های فوتبال ایران محسوب می شود. رشتی ها و انزلی چی ها که تلاش بسیاری کردند این بازی را بدون کمترین حاشیه و تشنج برگزار کنند از ساعت 14:30 دیدار بازی خود را آغاز کردند. 

 

نیمه اول این بازی انصافا از باکیفیت ترین بازی های این هفته لیگ دسته اول محسوب می شد و حملات دو تیم روی دروازه یکدیگر بارها هواداران را به نشانه گل از جای خود بلند کرد اما در نهایت با نتیجه صفر بر صفر در پیش بود تا اینکه همه چیز به 5 دقیقه پایانی بازی کشیده شد. 

 

در دقایق پایانی دیدار در ابتدا این ملوانان بودند که توانستند روی ضربه دقیق مهیار زحمت کش اولین بازی را به ثمر برسانند. گلی که هیاهوی بسیاری را در ورزشگاه پیر انزلی برپا کرد اما تنها یک دقیقه زمان لازم بود تا این نتیجه تغییر کند و این بار رشتی دروازه تیم حریف خود را مورد تهدید قرار دهند و تقریبا در موقعیتی شبیه به آنچه انزلی چی ها دقیقه ای قبل داشتند، سپیدرودی ها توانستند اثرگذار ظاهر شوند و توسط مهیار نوری دروازه تیم میزبان را باز کنند. 

 

در نهایت بازی با همین یک بر یک در نیمه اول به پایان رسید و هواداران دو تیم به  شدت در انتظار آغاز بازی در نیمه دوم هستند.

 

01449253

 

01449255

 

01449256

 

01449254