به گزارش “بازی انفجار”، بر اساس برنامه اعلام شده لیورپول باید دو دیدار متفاوت را در فاصله 24 ساعت از یکدیگر انجام دهد. اولی 17دسامبر بازی در جام اتحادیه برابر استون ویلا و فردای همان روز در جام جهانی باشگاه ها در قطر. تیم اصلی لیورپول در قطر حاضر خواهد بود و تیم زیر 23 ساله ها در جام اتحادیه بازی خواهد کرد.

 

 

01443484

 

 

آلیسون بکر گلر برزیلی لیورپول با ابراز نگرانی و اعتراض خود نسبت به برنامه اعلام شده به شبکه تلویزیونی برزیلی اسپورته اینتراتیو گفت:« هیچکس این موضوع را دوست ندارد چون شرایط بسیار دشوار خواهد شد. کلوپ پیش از این به ما اعلام کرده که با دو تیم متفاوت در این دو دیدار به میدان خواهد رفت. این ایده آل ما نیست.

ما می خواهم تمام تلاش خودمان را انجام دهیم و این به ما کمک می کند که برنامه ریزی درستی داشته باشیم اما مجبوریم جور دیگری رفتار کنیم. اگر من در جام اتحادیه به میدان بروم بسیار ناراحت خواهم شد چون اینجا فرصتی برای بازیکنانی است که زیاد در لیگ به میدان نمی روند بنابراین این شرایط ما را در رختکن آزار می دهد. ما می خواهیم در تمامی رقابت ها با تمام توان به میدان برویم. این یک اتفاق مسخره است چرا که در انگلیس همه چیز سازماندهی شده است اما حالا شاهد این اتفاق عجیب هستیم.”