به گزارش “بازی انفجار”، فصل آخر حضور مائورو ایکاردی در سن سیرو برای وی چندان ساده نبود و وی حواشی فراوانی را تحمل کرد. مسائلی که در نهایت منجر به جدایی مائورو ایکاردی از اینتر و انتقال وی به پاری سن ژرمن نیز شد، اما مهاجم آماده این روزهای پی اس جی مدعی شد با این فشارها مشکلی نداشته و آن را بخشی از حضور در عرصه فوتبال می داند.

 

01449189-2

 

مائورو ایکاردی گفت: “فصل گذشته کار ساده ای نداشتم، اما در آن فصل نیز در بازی های زیادی به میدان رفته و موفق به زدن گل های فراوانی برای اینتر شدم. آرزوی من این است که به تلاش خود ادامه داده و یکی از بهترین مهاجم های نوک در جهان باشم. من می توانم این هدف را با به ثمر رساندن گل های هر چه بیشتر و تلاش زیاد برای رسیدن به اهدافم محقق سازم.

 

دوری از خانواده به خاطر جدایی از اینتر؟  شرایط دشوار نیست. اما ما یک خانواده بزرگ بوده و دارای پنج فرزند هستیم. تغییر برای آنها پیچیده تر است. آنها هنوز در مدرسه در میلان بوده و وقتی تعطیل شوند، به من می پیوندند.

 

فشارهای زیاد؟ من خیلی تحت فشار نیستم و در آرژانتین و ایتالیا چنین تجربه ای را داشته ام. این فشارها همیشه برای من وجود داشته و این فوتبال و هزینه ای است که باشد برای مشهور شدن بپردازید، اما من آرامش خود را حفظ کرده ام.