به گزارش “بازی انفجار”، دوشان تادیچ، مهاجم آژاکس آمستردام بعد از تساوی 4-4 دیشب این تیم با چلسی از عملکرد داور مسابقه جیان‌لوکا روچی به شدت انتقاد کرده و او را عامل از دست رفتن سه امتیاز برای آژاکس دانست.

 

01449516

 

آژاکس دیشب در استمفورد بریج تا دقیقه 55 با نتیجه 4-1 از چلسی پیش افتاده بود ولی در دقیقه 68 بازی اخراج همزمان دو دفاع وسط تیم هلندی، دیلی بلایند و جوئل فلتمن باعث شد ورق به نفع چلسی برگردد و این تیم کار را به تساوی 4-4 بکشاند.

 

تادیچ که در حین بازی هم اعتراضات شدیدی به داور مسابقه داشت بعد از بازی گفت علت تصیمم داور برای اخراج دو مدافع آژاکس بعد از بررسی طولانی صحنه مورد نظر با استفاده از VAR را نمی‌فهمد و رویهم‌رفته عملکرد داور بازی را بسیار ضعیف می‌داند.

 

01449518

 

تادیچ در این باره به خبرنگاران گفت:” ما خیلی بهتر از چلسی بودیم. ما 4-1 از حریف جلو بودیم و همه چیز تحت کنترل بود ولی ناگهان یک نفر همه چیز را از ما دزدید”.

 

مهاجم آژاکس در ادامه گفت:” این خیلی ناراحت کننده است چون الان باید راجع به آژاکس و فوتبال زیبایی که امشب بازی کرد صحبت می‌کردیم ولی نمی‌توانیم چون یک نفر با اشتباهات خودش همه چیزمان را دزدید و سه امتیاز از ما به سرقت برد. ما در آن صحنه می‌دانستیم که دیلی بلایند خطا کرده ولی خطای او مستحق کارت زرد دوم نبود و جوئل فلتمن هم به هیچ وجه نباید کارت زرد دوم را می‌گرفت. آن صحنه هم پنالتی نبود. من تا حالا در عمرم سه مجازات همزمان در  یک صحنه ندیده‌ام. هرگز”.