به گزارش “بازی انفجار”، رونالدو بر خلاف بسیاری از ستاره های بزرگ تاریخ فوتبال، بعد از خداحافظی از این عرصه تمایلی به مربیگری نشان نداد و مدتی قبل با خرید 51 درصد از سهام باشگاه وایادولید وارد این عرصه شد. حالا رونالدو در اجلاسی در لیسبون از ماجرای خرید باشگاه خود صحبت کرده و مدعی شد هنوز هم علاقمند به خرید یک باشگاه در پرتغال است.

 

01382183

 

رونالدو گفت: :به دنبال خرید یک باشگاه بودم. ابتدا در انگلیس جستجو کرده و قیمت ها را بررسی کردم. خرید باشگاه در لیگ برتر گران بود و البته در دسته دوم نیز شرایط همینگونه بوده و قیمت ها بالا بود. البته من در ان مقطع در پرتغال هم به دنبال خرید تیم هستم و هنوز هم جستجوهای من برای خرید باشگاه در این کشور ادامه دارد. 

 

یک روز در روسیه بودم و با کسی که با باشگاه وایادولید ارتباط داشت تماس گرفتم. این همان چیزی بود که به دنبالش بودم؛ باشگاهی با سابقه بزرگ که یک ساعت و چهل دقیقه با مادرید فاصله دارد.”

 

رونالدو افزود: “اما عامل دیگر قیمت بود. وایادولید یک باشگاه 90 ساله بوده و سال هاست در لیگ دسته اول حضور دارد. وایادولید تنها تیمی شهری با 300 هزار نفر جمعیت اسیت. این یک فرصت عالی برای من بود و تصمیم گرفتم از آن لذت ببرم. من هرگز فکر نمی کردم که درآخر هفته ها اینقدر اذیت شوم، اما در حال حاضر خوب بوده  و من از داشتن این باشگاه بسیار خوشحالم.”