به گزارش “بازی انفجار”، فرانک لمپارد، سرمربی چلسی بعد از تساوی 4-4 دیشب تیمش مقابل آژاکس در لیگ قهرمانان اروپا در دیداری که به میزبانی چلسی برگزار شد گفت از اینکه تیمش در حالیکه سه گل از حریف عقب بوده موفق شده به بازی برگشته و کار را به تساوی بکشاند شگفت‌زده است.

 

01449471

 

چلسی در دقیقه 55 بازی زمانی که دانی فان دی بیک ستاره آژاکس دروازه این تیم را باز کرد تا نتیجه 4-1 به سود تیم هلندی شود به نظر می‌رسید دیگر هیچ شانسی برای بازگشت ندارد. چلسی به لطف تامی آبراهام و کپا آریسابالاگا دو گل به خودی تقدیم آژاکس کرده بود و دیگر گل هلندی‌ها را کوئینسی پرومز به ثمر رسانده بود. اما بعد جورجینیو که در دقیقه 4 گل اول چلسی را از روی نقطه پنالتی زده بود در دقیقه 71 یک پنالتی دیگر را به گل تبدیل کرد و سزار آسپیلی کوئتا در دقیقه 63 و ریس جیمز در دقیقه 74 کار را به تساوی کشاندند. دیلی بلایند و جوئل فلتمن دو بازیکن آژاکس هم در دقایق 68 و 69 از بازی اخراج شدند.

 

لمپارد در پایان بازی به خبرنگاران گفت:” نمی‌توانم این بازی را توضیح بدهم. این بازی جای زیادی برای تحلیل و آنالیز دارد ولی بازی ما و آژاکس یک بازی دیوانه‌وار بود. ولی تا جایی که می‌دانم هدف ما از فوتبال بازی کردن سرگرمی است و هر کسی که این بازی را تماشا کرده شک ندارم که به خودش گفته عجب بازی‌ای بود!”.

 

سرمربی چلسی در ادامه گفت:” باید به آژاکس احترام گذاشت. چه بازی تماشایی‌ای. فکر نمی‌کنم تا حالا در بازی‌ای مثل این بوده باشم. دو گل به خودی ما نکات اصلی بازی در نیمه اول بود. ولی ما آنقدر تلاش می‌کردیم که فکر می‌کردم نیمه اول با تساوی 3-3 یا 4-4 به پایان خواهد رسید”.

 

لمپارد در ادامه با اقرار به اینکه از عملکرد دفاعی تیمش راضی نیست گفت:” ما خطرناک بودیم و من فکرش را می‌کردم که بتوانیم از این خطرناک بودن استفاده کنیم. رویهم‌رفته از تیمم راضی نیستم. این رقابتها چمپیونزلیگ است و ما بیش از حد اشتباه کردیم. ولی بزرگترین خوشحالی من، روحیه‌ای است که کل استادیوم نشان داد. درباره کارتهای قرمز نمی‌توانم چیز زیادی بگویم چون واقعا ندیدم که چه اتفاقی افتاد”.