به گزارش “بازی انفجار”، دو تیم چلسی و آژاکس در یکی از حساس‌ترین دیدارهای هفته چهارم لیگ قهرمانان اروپا به مصاف یکدیگر رفتند. این دیدار تا پایان نیمه اول با نتیجه ۳-۱ به سود آژاکس دنبال می‌شود.

کپا آریزابالاگا، دروازه بان اسپانیایی چلسی، در سال ۲۰۱۸ با قراردادی به ارزش ۸۰ میلیون یورو به این تیم لندنی پیوسته بود تا تبدیل به یکی از گران قیمت ترین دروازه بانان دنیای فوتبال شود. کپا در بازی ابتدای هفته چلسی در لیگ برتر مقابل واتفورد یک فوق واکنش در دقایق پایانی انجام داد تا پیروزی مهم تیمش حفظ شود.

 

 

01449415

 

در بازی امشب چلسی مقابل آژاکس اما گل سوم تیم هلندی روی اشتباه عجیب کپا آریزابالاگا به ثمر رسید. در دقیقه ۳۴ مارکوس آلونسو، مدافع اسپانیایی چلسی، در کناره‌های زمین مرتکب خطا روی بازیکن آژاکس شد. حکیم زیاش، ستاره مراکشی آژاکس، پشت این ضربه ایستاد. او با یک ضربه زیبا که قوس فوق العاده ای نیز داشت، مستقیماً دروازه چلسی را هدف قرار گرفت؛ در حالی که کپا می توانست با یک جاگیری مناسب توپ را راهی کرنر کند اما این اتفاق رخ نداد و توپ پس از برخورد به تیر دروازه و پس از آن برخورد به صورت دروازه بان چلسی، تبدیل به گل سوم تیم آژاکس شد تا یک گل به خودی به نام کپا آریزابالاگا به ثبت برسد. دروازه بان اسپانیایی چلسی پس از این اتفاق بسیار عصبانی به نظر می رسید و با چند فریاد ناراحتی خود را نسبت به اشتباهی که انجام داده بود، ابراز می کرد.

این گل دریافتی کپا طی دقایق اخیر سوژه ترول‌ها در فضای مجازی شده است. در همین رابطه خبرگزاری بلیچر ریپورت عکسی از چهره کپا پس از دریافت توپ به صورتش منتشر کرده است. تصویری که در نوع خود بسیار جالب توجه و البته طنازانه به نظر می رسد.

 

01449413