به گزارش “بازی انفجار”، آندره گومس، ستاره اورتون که در دیدار روز یکشنبه این تیم مقابل تاتنهام با مصدومیتی بسیار شدید و وحشتناک روبرو شده و هواداران اورتون و همه کسانی که شاهد بازی بودند را به شدت نگران کرده بود، بعد از آنکه از ناحیه قوزک پا تحت عمل جراحی قرار گرفت با انتشار پیامی از هواداران این تیم به خاطر آنچه انرژی‌های مثبت‌شان خواند تشکر و قدردانی کرد.

 

01449774

 

گومس روز یکشنبه در دیدار اورتون مقابل تاتنهام در گودیسون پارک، در نیمه دوم بازی بعد از درگیری با سون هیونگ مین، ستاره کره‌ای تاتنهام به سرژ اوریه برخورد کرد و نقش زمین شد. گومس بعد از این برخورد از شدت درد به خود می‌پیچید و سون و دیگر بازیکنانی که بالای سر او می‌رفتند با قیافه‌ای وحشت‌زده به وضعیت او نگاه می‌کردند. گومس در نهایت با برانکارد از زمین خارج شده و به بیمارستان منتقل شد.

 

01449771

 

اورتون در بیانیه‌ای اعلام کرد که ستاره پرتغالی‌اش روز دوشنبه تحت عمل جراحی قرار گرفته و انتظار می‌رود بعد از پشت سر گذاشتن دوران نقاهت به میدان برگردد.

 

گومس هم شخصا از طریق شبکه‌های اجتماعی از همه کسانی که در گوشه و کنار دنیا از او حمایت کرده‌اند تشکر کرد. گومس در توییتی نوشت:” هیمنطور که می‌دانید عمل جراحی من خیلی خوب پیش رفت. من الان در خانه و کنار خانواده‌ام هستم و می‌خواهم از همه شما به خاطر حمایت‌ها، پیام‌ها و انرژی‌های مثبت‌تان تشکر کنم. متشکرم”.

 

01449773