به گزارش “بازی انفجار”، در بازی ایران – قرقیزستان حضور بازیکنان تیم های سپاهان و سایپا در ترکیب تیم ملی جوانان پر رنگ بود. یکی از بازیکنانی که در این دیدار عملکرد خوبی داشت محمد رضا عسگری مدافع میانی تیم ملی جوانان بود. بازیکنی که عضو باشگاه سپاهان است. او در کنار شاهوردی مدافع استقلال زوج دفاعی مطمئنی را درخط دفاعی تیم ملی تشکیل دادند و در بازی دیروز تیم میهمان تنها یک بار روی دروازه ایران خطرناک ظاهر شد که امیر حسین نیک پور دروازه بان تیم ملی که عضو باشگاه سپاهان است در موقعیت تک به تک توپ را از آن خود کرد.

 

دیگر بازیکن پر تلاش تیم ملی جوانان در بازی دیروز حسین زاوری بود. هافبک تیم سایپا که هم جنگید و هم پاس های خوب می داد. هماهنگی او با یاسین سلمانی هافبک دفاعی تیم ملی و عضو باشگاه  سپاهان موجب شد تیم ملی جوانان در نیمه دوم قفل دروازه تیم قرقیزستان را باز کند. حسین نخودکار که هافبک طراح تیم ملی جوانان است همانند حسین زواری عضو باشگاه سایپا است و می شود گفت دو تیم سپاهان و سایپا با توجه به اهمیتی که به فوتبال پایه می دهند حضور پر رنگی در تشکیل تیم های ملی پایه دارند.  

 

استقلال، شهر خودرو، فولاد و … دیگر تیم های لیگ برتری هستند که بازیکنان خوب و پر تلاشی در ترکیب تیم ملی جوانان دارند و با حضور این بازیکنان که رفته رفته باتجربه می شوند به نظر می رسد ایران شانس زیادی برای حضور در جام ملت ها و در نهایت صعود به جام جهانی خواهد داشت.