به گزارش “بازی انفجار”، منچسترسیتی دیشب در چارچوب لیگ قهرمانان به میزبانی آتالانتا به مصاف این تیم رفته بود. شاگردان پپ که با گل زودهنگام رحیم استرلینگ از حریف پیش افتاده بودند و به نظر می‌رسید می‌توانند سه امتیاز این بازی را نصیب خود کنند در نیمه دوم و بعد از اخراج دروازه‌بان‌شان با اتفاقات عجیب و غریبی روبرو شدند که در نهایت از دیدار این دو تیم یک بازی دراماتیک و جنجالی ساخت.

 

درحالیکه نیمه اول به پایان خود نزدیک می‌شد به نظر می‌رسید سیتی با گل استرلینگ می‌تواند به پیروزی رسیده و صعودش به مرحله یک‌هشتم نهایی را قطعی کند اما زمانی که در پایان نیمه اول، ادرسون دروازه‌بان اول سیتی به دلیل مصدومیت، و در حالی که به شدت با کادر پزشکی سیتی در حال صحبت و بحث کردن بود از زمین بیرون رفت مشخص بود که سیتی در نیمه دوم کار سختی در پیش خواهد داشت.

 

01449681

 

ادرسون برزیلی در نیمه دوم به زمین بازی برنگشت و بعد از بازی مشخص شد که ادرسون به خاطر احتیاط از بازی بیرون کشیده شده تا خیال پپ از حضور او در درون دروازه تیمش در بازی بزرگ روز یکشنبه سیتی مقابل لیورپول راحت باشد.

 

اما تنها چهار دقیقه بعد از آنکه ادرسون جای خود را به دروازه‌بان دوم سیتی، کلودیو براوو داد، آتالانتا موفق شد گل تساوی را به ثمر برساند. چیزی نزدیک به نیم ساعت بعد، براوو، دروازه‌بان شیلیایی سیتی هم از بازی اخراج شد تا سیتی مجبور شود 9 دقیقه پایانی بازی را در حالی سپری کند که کایل واکر مدافع درون دروازه‌اش ایستاده بود.

 

01449685

 

کایل واکر، مدافع انگلیسی ملی‌پوش سیتی، این هفته روز یکشنبه در دیدار سیتی و ساوتهمپتون در لیگ برتر با گل دیرهنگامی که برای سیتی زده بود محبوب هواداران این تیم شده بود. واکر دیشب هم زمانی که درون دروازه سیتی ایستاد یک سیو بسیار مهم انجام داد تا هواداران سیتی بیش از پیش به او علاقه‌مند شوند.

 

01449683

 

نکته جالب دیگر بازی این بود که بعد از اخراج کلودیو براوو در دقیقه 81 زمانی که سیتی به دلیل تعویض ادرسون مجبور بود یکی از بازیکنان خود را وارد زمین کند تا از دروازه این تیم دفاع کند، در تصاویر دوربین‌های تلویزیونی مشخص بود که پپ برای انتخاب بازیکنی که باید دستکش به دست کرده و درون دروازه بایستد کایل واکر را انتخاب برده ولی برای اینکه کدام بازیکن این تیم را از زمین بیرون بکشد تا واکر را به جای او به زمین بفرستد تا از دروازه تیمش محافظت کند، مشورتی طولانی با فرناندینیو انجام داد. حاصل این بحث دونفره در نهایت این شد که ریاض محرز از زمین بیرون کشیده شد و واکر به جای او به میدان رفت تا سومین گلر سیتیزن‌ها در این دیدار باشد.

 

01449687

 

در پایان این بازی و تساوی سیتی، هواداران این تیم به شدت نگران وضعیت سلامت ادرسون دروازه‌بان اول‌شان بودند و می‌خواستند بدانند که آیا ادرسون برزیلی می‌تواند در بازی بزرگ روز یکشنبه مقابل لیورپول در لیگ برتر جزیره، درون دروازه بایستد یا نه.

 

01449686