به گزارش “بازی انفجار”، رئال مادرید امشب و در چهارمین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان میزبان گالاتاسرای بود و موفق شد در نیمه اول چهار بار دروازه حریف ترکیه ای خود را باز کند.

 

کهکشانی ها بازی را بسیار خوب آغاز کردند و در همان ابتدا با ضربه تماشایی رودریگو، ستاره جوان و برزیلی خود به گل اول دست یافتند. درخشش رودریگو ادامه یافت و دقایقی بعد او موفق شد این بار با ضربه سر دروازه فرناندو موسلرا را باز کرده و برتری تیمش را دو برابر کند.

 

اما این پایانم کار نبود و در دقیقه 12 رئال مادرید صاحب یک ضربه پنالتی شود و سرخیو راموس مطابق انتظار با یک ضربه چیپ موفق شد دروازه را باز کرده و کار را در همان دقایق ابتدایی تمام کند. کریم بنزما، مهاجم آماده رئال مادرید نیز در دقایق پایانی نیمه نخست زننده گل چهارم لقب گرفت تا کهکشانی ها با ارائه بهترین نمایش فصل خود و با برتری 0-4 مقابل گالاتاسرای راهی رختکن شوند.

 

رئال مادرید شروع خوبی در این فصل لیگ قهرمانان نداشت و در دو بازی اول تنها موفق به کسب یک امتیاز شده بود. اما دو پیروزی متوالی باعث شده امیدهای آنها برای صعود به دور بعدی افزایش یابد و آنها حالا امیدوار به غلبه در خانه مقابل پاری سن ژرمن برای قرار گرفتن در رتبه نخست هستند. همچنین این نمایش درخشان باعث کاهش فشار از دوش زین الدین زیدان، سرمربی فرانسوی رئال مادرید د و حالا آنها نسبت به هفته آتی امیدوارتر خواهند بود.

 

01449649 - طوفان یکی نیمه ای رئال مادرید در برنابئو (عکس)

 

01449647 - طوفان یکی نیمه ای رئال مادرید در برنابئو (عکس)

 

01449648 - طوفان یکی نیمه ای رئال مادرید در برنابئو (عکس)

 

01449650 - طوفان یکی نیمه ای رئال مادرید در برنابئو (عکس)

 

01449651 - طوفان یکی نیمه ای رئال مادرید در برنابئو (عکس)