به گزارش “بازی انفجار”، رئال مادرید که دیشب در لیگ قهرمانان اروپا، در خانه خود برنابئو میزبان گالاتاسارای بود بازی را عالی آغاز کرده و شاهد درخشش رودریگو ستاره برزیلی 18ساله خود بود که در همان هفت دقیقه اول دو بار دروازه تیم ترک را باز کرد. در دقیقه 15 رئال صاحب یک پنالتی شد و همه منتظر بودند تا رودریگو پشت توپ ایستاده و هت‌تریک خود را کامل کند اما بر خلاف انتظارها راموس، کاپیتان رئال پشت توپ ایستاد و توپ را با یک ضربه چیپ به گل تبدیل کرد تا بار دیگر به یکی از خبرسازترین بازیکنان دیشب تبدیل شود.

 

01449692

 

در دقیقه 15 بازی دو تیم درحالیکه رئال با دو گل زودهنگام رودریگو با نتیجه 2-0 از حریف جلو افتاده بود، استیون انزونی بازیکن گالاتاسارای روی تونی کروس مرتکب خطا شد تا داور در سوت خود دمیده و اعلام پنالتی کند. همه انتظار داشتند رودریگو را پشت این ضربه ببینند تا او بتواند تنها در عرض پانزده دقیقه در این بازی هت‌تریک کند.

 

اما بر خلاف همه انتظارها، راموس پشت توپ ایستاد و اتفاقا  با زدن یک ضربه چیپ تماشایی دروازه گالاتا را باز کرد تا نتیجه 3-0 به سود رئال شود.

 

01449696

 

01449697

 

01449695

 

اما در پایان بازی خیلی‌ها از راموس عصبانی بودند چرا که اگر راموس به رودریگو اجازه می‌داد تا پنالتی زده و آن را به گل تبدیل کند، سریع‌ترین هت‌تریک تاریخ لیگ قهرمانان به نام این ستاره جوان برزیلی ثبت می‌شد.

 

01449693

 

با اینحال، رودریگو حالا می‌تواند به این افتخار کند که جوان‌ترین برزیلی‌ای است که در تاریخ لیگ قهرمانان گلزنی کرده. او البته در ادامه بازی و در دقیقه 90+2 هم موفق شد گل سوم خود را به ثمر برساند و شب را با یک هت‌تریک به پایان ببرد. رودریگو علاوه بر این سه گل، در اواخر نیمه اول یک پاس گل هم به کریم بنزما داد. رودریگو با کنار گذاشتن مدافعین گالاتاسارای، توپ را در سینی طلایی تقدیم بنزما کرد تا او گل اول خود را در دقیقه 45 به ثمر برساند.