به گزارش “بازی انفجار”، سردار آزمون بعد از حضور در بازی اخیر زنیت سن‌پترزبورگ روسیه و زدن گل برتری تیمش در دیدار مقابل آرسنال تولا به تهران سفر کرد تا با اضافه شدن در اردوی تیم ملی و شرکت در تمرینات گروهی، آماده مسابقه حساس برابر عراق شود.

 

او دیروز دوشنبه با روحیه بالایی به اردوی تیم ملی ملحق شد ولی بدون اینکه لباس تمرینی بر تن کند، تنها ناظر کار سایر بازیکنان بود و از صبح امروز که شاگردان مارک ویلموتس آخرین تمرین خود در تهران و کمپ تیم ملی را برگزار کردند، به طور جدی در کنار سایر نفرات به تمرین پرداخت.

 

01451391

 

آزمون در دو مسابقه ابتدایی تیم ملی ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی برابر هنگ‌کنگ و کامبوج ۴ گل به ثمر رساند ولی در دیدار با بحرین نتوانست این کار را انجام دهد، اما او اکنون انگیزه مضاعفی دارد تا مثل همیشه مقابل تیم ملی عراق بدرخشد و آمار ۳۲ گل ملی خود را افزایش دهد.

 

01451390

 

سردار صبح امروز در تمرین گروهی تیم ملی پُر تلاش کار کرد و مقابل دروازه‌بانان تیم ملی خود را محک زد تا با چارچوب‌شناسی بیشتر و هماهنگی بالاتر با سایر بازیکنان، بتواند عملکرد بهتری در مسابقه پیش رو برابر عراق داشته باشد و بتواند تیم ملی را به بردی ارزشمند در راه جام جهانی برساند.