به گزارش “بازی انفجار”، خاویر زانتی نیز از آن دسته ستاره هایی بود که تمام دوران ورزشی خود را در یک باشگاه سپری کرده و در لباس نراتزوری به همه افتخارات ممکن در دنیای فوتبال دست یافت. خاویر زانتی در بخشی از سخنرانی در رویدادی که برای رونمایی از یک موزه فوتبالی در مکزیک برگزار شد، از هم تیمی های سابق خود و خانواده اش تشکر کرد که از او در طول دوران ورزشی اش خود حمایت کردند.

 

01451610

 

خاویر زانتی گفت: “من همیشه از اینتر حمایت می کنم، زیرا این باشگاه بود بود که باعث شد من در فوتبال به جایگاهی دست یابم. اینتر همیشه خانواده و زندگی من بوده و من زمان زیادی از عمر خود را رد این باشگاه سپری کرده ام. بدون تلاش زیاد هم تیمی هایم و حمایت همسرم پائولا و فرزندانم نمی توانستم برای مدتی طولانی در اینتر بازی کنم.

 

امروز دوستان قدیمی من از جمله کسانی که مرا از سن 17 سالگی حمایت کردند، هنوز هم با من همراه هستند. من 25 سال است در ایتالیا زندگی می کنم و به همین دلیل تصمیم گرفتم که تمام حرفه ام را در لباس اینتر سپری کنم و از این انتخاب خوشحال هستم. من این شانس را داشتم که به رئال مادرید انتقال پیدا کنم، اما اینتر زندگی من است.”