به گزارش “بازی انفجار”، تیم ملی انگلیس موفق شد با چهار گل کوزوو را مغلوب کرده و به عنوان صدرنشین گروه اول راهی یورو 2020 شود. شاگردان گرت ساوتگیت ابتدا در دقیقه 32 و روی پاس هری وینکس و ضربه الکس اوکسلید چمبرلین به گل اول دست یافته و در نهایت با برتری 0-1 راهی رختکن شوند.

 

در نیمه دوم بازی کمی آرام شد و در نهایت انگلیس در دقایق پایانی دو بار دیگر به گل رسید. در دقیقه 79 هری کین موفق به زدن گل دوم شد و در دقیقه 83 نیز مارکوس راشفورد روی پاس رحیم استرلینگ به گل سوم هم دست یافت. در اواقات اضافی نیز مونت هم موفق به گلزنی شد و انگلیس با چهار گل کوزوو را مغلوب کرد. کوزوو عملکرد فوق العاده ای در این دوره نشان داده بود اما در نهایت در آخرین دیدار با سه گل مقابل انگلیس مغلوب شد.

 

01451829

 

در دیگر دیدار این گروه نیز بلغارستان و جمهوری چک به مصاف یکدیگر رفتند که در دقیقه 56 بلغارستان با ضربه بوژیکو به گل رسید و در نهایت با یک گل چک را مغلوب کرد. جمهوری چک نیز از این گروه با 18 امتیاز و به عنوان تیم دوم راهی رقابت های یورو 2020 شد.

 

تیم ملی اوکراین که در ماه های اخیر زیر نظر اسطوره فوتبال خود آندری شوچنکو نتایج خوبی گرفته بود، امشب در دیدار مقابل صربستان به تساوی 2-2 رضایت داده و به عنوان صدرنشین راهی رقابت های یورو 2020 شد.

 

ابتدا دوشان تادیچ در دقیقه 9 و از روی نقطه پنالتی صربستان را پیش انداخت، اما اوکراین در دقیقه 25 توسط  رومن یارمچوک به گل تساوی دست یافت و دو تیم با تساوی 1-1 راهی رختکن شدند.

 

در دقیقه 56 این الکساندر میتروویچ بود که روی پاس تادیچ گل دوم صربستان را نیز به ثمر رساند و در حالیکه به نظر می رسید این دیدار با برتری صرب ها رو به پایان است، بسیدین در دقیقه 93 گل تساوی اوکراین را به ثمر رساند و دو تیم به تساوی 2-2 رضایت دادند.

 

01452283

 

اما پرتغال دیگر تیم این گروه نیز موفق شد با دو گل برونو فرناندس در دقیقه 39 و کریستیانو رونالدو در دقیقه 86 لوگزامبورگ را مغلوب کرده و به عنوان تیم دوم این گروه صعود خود را به یورو 2020 قطعی سازد.