به گزارش “بازی انفجار”، حضور در بیست و چهارمین دوره رقابت های قهرمانی جام خلیج فارس در قطر باعث شد تا کاروان تیم ملی عراق بعد از بازی شب گذشته برابر بحرین در آغاز دور برگشت انتخابی جام جهانی 2022 قطر، امان پایتخت اردن را به مقصد دوحه قطر ترک کند تا برای بازی های قهرمانی جام خلیج فارس آماده شود.

بنا براعلام رسانه های عراقی کاروان تیم ملی این کشور با تمامی بازیکنان امان را به مقصد دوحه ترک کرد تا از فردا تمرینات خود را در کمپ آسپایر از سر بگیرد. عراق که یکی از هشت تیم حاضر در جام قهرمانی خلیج فارس محسوب می شود به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی با تمام ستاره های خود راهی این مسابقات شده است.

نکته جالب این سفر عراقی ها به قطر برای حضور در تورنمنت کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس به حضور بشار رسن ستاره پرسپولیس در بین نفرات معرفی شده به مقامات برگزارکننده برمی گردد که باعث می شود تا این بازیکن به جای بازگشت به تهران و حضور در تمرینات سرخپوشان پایتخت همچنان دور از شاگردان کالدرون و این بار در شهر دوحه حاضر باشد.

پیش از این در روزهای گذشته شایعات متفاوتی پیرامون ادامه همکاری بشار رسن و باشگاه پرسپولیس به گوش می رسید که عدم بازگشت این بازیکن به تهران و همراهی تیم ملی عراق در رقابت های جام خلیج فارس می تواند به شایعات جدایی قریب الوقوع بشار از قهرمان ایران دامن بزند، اتفاقی که قطعا سرو صدای زیادی در پی خواهد داشت.

 

01452605