به گزارش “بازی انفجار”، فردا شب منچستریونایتد در دیداری حساس در لیگ برتر در استادیوم اولدترافورد میزبان تاتنهام خواهد بود و ممکن است شکست در این دیدار منتج به پایان دوران حضور اوله گونار سولسشر در رختکن شیاطین سرخ شود.

 

01456256

 

اما این دیدار می توانست از یک جهت دیگر هم بسیار حساس باشد. ژوزه مورینیو، سرمربی سابق یونایتد فردا شب و حدود یک سال بعد از اخراج از این تیم در قامت سرمربی تاتنهام دوباره در اولدترافورد حضور پیدا خواهد کرد و حضور پل پوگبا در این دیدار می توانست جذابت های این مسابقه را دو چندان کند. یکی از مشکلات بزرگ دوران حضور مورینیو در یونایتد، رابطه او با پل پوگبا بود که هرچه گذشت بدتر هم شد و در آخرین هفته های حضور سرمربی پرتغالی در یونایتد، این اختلافات دیگر علنی شده بود و در تمرینات هم مشخص بود.

 

با جدایی مورینیو، پل پوگبا فصل قبل به اوج بازگشت و در تیم منتخب فصل لیگ برتر نیز قرار گرفت. اما این ستاره فرانسوی در ماه سپتامبر دچار آسیب دیدگی شده و از آن مقطع قادر به همراهی تیمش نبوده است. در هفته های اخیر اخباری در مورد احتمال بازگشت پل پوگبا به میادین منتشر شده بود، اما اوله گونار سولسشر امروز مدعی شد او قطعا در بازی فردا شب مقابل تاتنهام غایب خواهد بود، اما به زودی می تواند برای یونایتد بازی کند. پس بدین ترتیب تسویه حساب بزرگ بین مورینیو و پل پوگبا منتفی شد و این اتفاق ممکن است در بازی برگشت رخ دهد.