به گزارش “بازی انفجار”، نتایج پرفراز و نشیب شیاطین سرخ در هفته های اخیر صبر مدیران این تیم را لبریز کرده و ممکن است شکست در دیدار فردا شب در استادیوم اولدترافورد مقابل تاتنهام، باعث جدایی اوله گونار سولسشر تنها یک سال بعد از قبول هدایت این تیم شود.

 

01452577

 

اما منچستر ایوینینگ نیوز امروز در گزارشی مدعی شد مائوریتسیو پوچتینو، سرمربی سابق تاتنهام خیلی زود و تنها چند هفته بعد از جدایی از اسپرز آماده بازگشت به میادین بوده و علاقه دارد هدایت منچستریونایتد را در دست گیرد. این سرمربی موفق آرژانتینی که دوران فوق العاده ای در تاتنهام داشت، در گذشته نیز مورد توجه یونایتد قرار گرفته بود و حالا بهترین فرصت برای عقد قرارداد با او برای مدیران این تیم فرا رسیده است.

 

اما به جز پوچتینو، یک سرمربی بزرگ دیگر نیز خواهان هدایت یونایتد است. مکس آلگری، سرمربی 52 ساله و سابق یوونتوس از پایان فصل قبل بیکار بوده و او نیز می تواند سرمربی بعدی یونایتد لقب گیرد. علیرغم ابراز تمایل آرسنال به همکاری با مکس آلگری، این سرمربی خودش حضور در اولدترافورد را ترجیح می دهد و او نیز یکی از شانس های هدایت یونایتد در صورت اخراج اوله گونار سولسشر است.

 

به نظر می رسد بازی فردا شب در اولدترافورد مقابل تاتنهام از اهمیت زیادی برای آینده باشگاه منچستریونایتد برخوردار باشد و شکست در این دیدار ممکن است تغییر و تحولات بزرگی را در این تیم رقم بزند.