به گزارش “ورزش‌سه” و به نقل از روابط عمومی باشگاه پارس جنوبی، تیم های پارس جنوبی و نفت مسجدسلیمان در هفته پانزدهم لیگ برتر در ورزشگاه تختی جم مقابل یکدیگر قرار می گیرند. این بازی طبق برنامه قبلی قرار بود روز جمعه برگزار شود اما با اعلام سازمان لیگ به روز شنبه انتقال یافت.

ایوب چراغی سرپرست تیم پارس جنوبی در توضیح دلیل تعویق یکروزه مسابقه با نفت مسجدسلیمان عنوان کرد: با توجه به اینکه نفت مسجدسلیمان روز سه شنبه بازی کرد و فاصله تا دیدار بعدی آنها 3 روز بود، کادرفنی این تیم درخواست داد تا بازی یکروز عقب بیفتد و ما نیز با این امر موافقت کردیم.

وی ادامه داد: ما با اعضای کادرفنی نفت مسجدسلیمان و به ویژه آقای تارتار روابط حسنه ای داریم. ایشان چند سال در جم زحمت کشیدند و به همین خاطر دوست نداریم حاشیه ای ایجاد شود. از این رو با درخواست نفتی ها موافقت کردیم و با اعلام این مساله به سازمان لیگ بازی یکروز عقب افتاد و در روز شنبه برگزار می شود.

چراغی در پایان افزود: انشاالله روز شنبه هواداران خوب ما به ورزشگاه بیایند و با حمایت های خود عاملی برای موفقیت تیم شوند. از این رو شک ندارم که این بازی بدون حاشیه ای برگزار می شود و همه از تماشای آن لذت می برند.