به گزارش “بازی انفجار”، درحالیکه دیشب بارسلونا در خانه اینتر میلان، سن‌سیرو، در آخرین بازی مرحله گروهی چمپیونزلیگ به مصاف این تیم رفته بود تا با پیروزی 2-1 در این بازی صعودش به مرحله حذفی را به عنوان تیم اول گروه F تضمین کند، در گروه H آژاکس، پدیده دوره قبلی رقابتها در خانه خود در مقابل والنسیا 1-0 شکست خورد تا با ناباوری از مرحله گروهی حذف شود.

 

01458805

 

آژاکسی که فصل گذشته توانسته بود تا نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان پیش برود و یکی از جذاب‌ترین تیمهای این رقابتها لقب بگیرد حالا در مرحله حذفی رقابتهای امسال حضور نخواهد داشت. واکنش احساسی یکی از ستاره‌های فصل گذشته آژاکس که حالا در بارسلونا توپ می‌زند دیشب بسیار مورد توجه قرار گرفت. فرانکی دی‌یونگ که در سن‌سیرو با پیراهن بارسا در مقابل اینتر بازی می‌کرد وقتی متوجه شد که تیم سابقش آژاکس حذف شده است واکنشی نشان داد که مشخص بود از این بابت چقدر ناراحت شده است.

 

01458806

 

آژاکس در گروه H بعد از والنسیا و چلسی سوم شد و در نتیجه حذف شده و به لیگ اروپا رسید. بعد از پایان بازی بارسا و اینتر، دوربین‌ها فرانکی دی‌یونگ را نشان دادند که با چشمهایی ناراحت از اینکه تیم سابقش آژاکس بازی خود را 1-0 به والنسیا واگذار کرده به جای اینکه از پیروزی بارسا خوشحال باشد واقعا غمگین است.