به گزارش “بازی انفجار”، لوکا مودریچ یکی از مهم ترین بازیکنان تاریخ باشگاه رئال مادرید است. در این چند ساله اما اطلاعات کمی درباره زندگی خصوصی هافبک کروات کهکشانی ها منتشر شده است. مودریچ اکثرا علاقه داشته که تمام تمرکز خود را روی فوتبال بگذارد. این ستاره کروات چند سال پیش با وانیا بوسنیچ ازدواج کرد و حالا نیز صاحب سه فرزند است.

هنگامی که مودریچ در سال ۲۰۱۲ به رئال مادرید پیوست، برای زندگی منطقه لامورالخا را انتخاب کرد؛ جایی که پیش از این بسیاری از هم تیمی های او در آنجا ساکن بوده اند. حالا اما مودریچ خانه قبلی خود را ترک کرده و به یک خانه جدید نقل مکان کرده است. خانه ای مدرن تر از قبل و با هزینه ای بالغ بر ۱۲ میلیون یورو.

 

 

01460129-1

 

خانه جدید مودریچ حدود ۱۰ هزار متر است که ۲۷۰۰ متر آن مسکونی است. همچنین در این خانه ۹ اتاق خواب و ۹ حمام وجود دارد. طبقه دوم خانم اما مکانی برای مهمانان است که چشم انداز فوق‌العاده رو به یک باغ دارد. نکته دیگر وجود سینما در این خانه با ۱۸ صندلی و تعبیه شدن اتاق‌هایی برای بازی کودکان است.

خانه جدید مودریچ یک سالن ماساژ فوق مدرن دارد و همچنین دارای یک گاراژ با ظرفیت حدود ۱۰ اتومبیل است. نکته جالب اینکه در این خانه بزرگ یک آپارتمان جداگانه نیز تعبیه شده که شامل اتاق حمام و سالن پذیرایی است. بیرون این خانه لوکس نیز یک باغ فوق العاده زیبا و یک استخر با کیفیت وجود دارد.

 

 

01460128

 

01460127

 

01460130

 

01460132

 

01460131