به گزارش “بازی انفجار”، رسانه‌های انگلیسی می‌گویند آرسنال این هفته با نونو اسپیریتو سانتو، سرمربی پرتغالی ولوز مذاکراتی رسمی انجام داده و برای استخدام او به عنوان جانشین اونای امری، سرمربی اخراجی‌اش اقدام خواهد کرد.

 

با اینکه گفته شده نونو یکی از 12 گزینه‌ای است که آرسنالی‌ها برای پست سرمربی‌گری تیم‌شان در نظر گرفته‌اند ولی به گزارش دیلی‌میل آرسنالی‌ها قصد دارند در روزهای آینده تلاش خود برای استخدام او را شدت بخشند. به نظر می‌رسد نونو گزینه اول توپچی‌ها است ولی این باشگاه برای شروع مذاکرات رسمی با او ابتدا باید نظر مثبت باشگاهش ولوز را جلب کند.

 

01459764

 

در روزهای گذشته گفته شده بود که آرسنال با روبرتو مارتینز، سرمربی اسپانیایی تیم ملی بلژیک هم تماسهایی برقرار کرده تا  برای پر کردن جای خالی امری با او هم مذاکره کند. مارتینز سابقه کار در انگلیس با تیمهای ویگان و اورتون را داشته است.

 

دیلی‌میل می‌گوید بعد از صحبتهای آرسنال با همه کاندیداها از جمله پوچتینو، میکل آرتتا و پاتریک ویرا، مدیریت این تیم یک گزینه سه نفره نهایی تهیه خواهد کرد ولی به نظر می‌رسد فعلا هدف اصلی توپچی‌ها نونو اسپیتریتو سانتو است.

 

فردی لیونگ‌برگ که بعد از اخراج اونای امری به عنوان مربی موقت هدایت توپچی‌ها را به عهده داشته دیروز جمعه به صورت تلویحی تایید کرد که سرمربی دائمی این تیم به زودی معرفی خواهد شد.