به گزارش “بازی انفجار”، رئال مادرید در اولین دیدار خود در سال 2020 توانست ختافه را با سه گل شکست دهد. گل به خودی سنگربان ختافه و گل های واران و مودریچ زمینه ساز برتری پر گل کهکشانی ها شد.

در نیمه اول سه مهار عالی از تیبو کورتوا اجازه داد تا رئال پیروز به رختکن برود؛ در غیر این صورت مشخص نبود سرنوشت این بازی به کجا می رسید.

 

 

 

01466755

 

 

دنی کارواخال مدافع راست رئال در پایان بازی گفت:« پیروزی مهمی بود. در سه بازی قبلی هرچند نمایش خوبی داشتیم ولی موفق به پیروزی نشده بودیم و به همین دلیل باید امروز ختافه را شکست می دادیم. در نبرد برای قهرمانی لالیگا باید سه امتیازها را جمع کرد. ختافه در زمین خودش حریفی دشوار بود و تلاش زیادی برای کسب پیروزی کردیم و معتقدم شایسته این سه امتیاز هم بودیم.

با این حال نمی توان کتمان کرد که نیمه اول تیبو کورتوا با دو یا سه مهار خوبش ما را در بازی نگاه داشت. دو گل خوب هم روی ارسال ها زدیم.»

 

 

01466753-1

 

 

کورتوا:« نه ما به توانایی های او تردید داشتیم و نه خودش. تیبو گلر بزرگی است و مطمئنم که برای ما امتیازهای بیشتری نیز کسب خواهد کرد.»

 

سوپرکاپ:« هیجان و شور زیادی برای سوپرکاپ داریم. این یک تورنمنت جدید و متفاوت است. بی تاب بازی با والنسیا هستیم و امیدوارم اولین جام سال را کسب کنیم.»